Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příměstský tábor 2024

Příměstský tábor 2024Datum konání:
15.7.2024

Klub přátel školy v Tištíně ve spolupráci s MAS Hanácký venkov a ředitelstvím školy pořádá příměstský tábor určený pro děti ve věku 6 - 11 let z MŠ a ZŠ v Tištíně, ale i jiných škol. Bližší informace jsou na plakátku a v přiložené přihlášce. Žáci ZŠ a MŠ Tištín mají přednostní právo přijetí na tábor, a to do konce března 2024. Po tomto datu bude informace zveřejněna i v okolních obcích a bude záležet na pořadí přijetí přihlášky. Do uvedeného data stačí zaslat přihlášku, ostatní dokumentaci dostanou rodiče přihlášeného dítěte emailem.

přihláška tábor 2024.pdfPlakát 2024.png


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg