Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soutěž ve sběru starého papíru 2024 MŠ, ZŠ

Soutěž ve sběru starého papíru 2024 MŠ, ZŠDatum konání:
2.4.2024
Datum ukončení:
31.5.2024

Ve dnech 2.4.- 31.5.2024 proběhne ve škole tradiční soutěž ve sběru starého papíru - pevně svázané balíčky novin, časopisů a letáků, karton se nevykupuje. Rodiče mohou nosit svázaný starý papír do školního průjezdu každý pracovní den ráno od 7.00 do 8.00 hodin a odpoledne od 15.30 do 16.00 hodin, popř. po dopmluvě s paní Prokopovou nebo Urbánkovou i v jiném čase. Starý papír je třeba zvážit doma a po odevzdání do průjezdu odevzdat lísteček s uvedenou hmotností a jménem dítěte v ZŠ paní Prokopové a v MŠ paní Urbánkové nebo paní učitelce. Po ukončení soutěže za příznivého počasí bude ke škole přistaven kontejner a bude možné přinést starý papír přímo do kontejneru. Přesný termín přistavení kontejneru bude včas zveřejněn.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg