Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Divadelní představení, ZŠ

Divadelní představení, ZŠDatum konání:
19.3.2024

V úterý 19. března jedeme na divadelní představení "Krysáci a zamilovaný Eda", které nastudovali herci Divadla ZA2 Praha. Odjíždíme z autobusové zastávky u sokolovny v 6.53 h, sraz je v 6.45 h., kdo chce, může se dopravit na vlakové nádraží do Nezamyslic do 7.30 h, ale bude o tom informovat třídní učitelku předem. Zpět se vracíme na 4. vyučovací hodinu do školy objednaným mikrobusem. Školní svačina bude dětem odhlášena. S sebou si vezmou batůžek, svačinu, pití, kapesníky, popř. pláštěnku nebo deštník při nepříznivé předpovědi. Vybíráme 200,- Kč ( 100,- doprava, 100,- vstupné).


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg