V úterý 9.6.2026 v 9. 30 h budeme nakládat do kontejneru starý papír nashromážděný v soutěži. Společně v MŠ a ZŠ se nám podařilo nasbírat asi 1800 kg. Nejlepšími sběrači v ZŠ byli Na 1. místě Pavel Čoupek s 285 kg, na 2. místě Ondřej Horna se 175 kg a na 3. místě Filip Dvořák s 81 kg. Všem zúčastněným dětem a rodičům děkujeme. Pokud by měl někdo z rodičů čas pomoct při nakládce, budeme rádi.