Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavné odpoledne s příchutí kotlíkového guláše a opékaných špekáčků MŠ, ZŠ

Zábavné odpoledne s příchutí kotlíkového guláše a opékaných špekáčků MŠ, ZŠDatum konání:
14.9.2023

Klub přátel školy ve spolupráci se ZŠ a MŠ Tištín pořádá při příležitosti ukončení prázdnin a zahájení školního roku zábavné odpoledne pro všechny děti a rodiče ve školní zahradě ZŠ a MŠ. Akce bude zahájena krátce po 15. 00 hodině. Žáci základní školy se akce zúčastní od 15.00 h v rámci školní družiny a rodiče se mohou postupně přidávat podle vlastních možností. Děti z mateřské školy se zúčastní s rodiči po vyzvednutí z MŠ. MŠ pro odchod dětí bude otevřena od 14.45 h, její provoz bude zajištěn do 16.00, jak je obvyklé. Děti se v průběhu odpoledne naučí, jak se připravuje guláš v kotlíku na ohništi, pobaví se u různých soutěžních disciplín, kdo z dětí bude chtít, může si opéct špekáček (pro děti budou špekáčky zajištěny) na vlastní opékací vidlici. Pořadatelé srdečně zvou všechny děti i rodiče.

0001.jpg


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg