Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soutěž ve sběru starého papíru MŠ, ZŠ

Soutěž ve sběru starého papíru MŠ, ZŠDatum konání:
1.3.2022
Datum ukončení:
13.4.2022

Ve dnech 1.3.- 13.4.2022 proběhne ve škole tradiční soutěž ve sběru starého papíru - pevně svázané balíčky novin, časopisů a letáků. Karton se za minimální částku vykupuje také, ale musí být svázán do malých balíků tak, aby je při nakládání unesly děti. Rodiče mohou nosit svázaný starý papír do školního průjezdu každý pracovní den ráno od 7.00 do 8.00 hodin a odpoledne od 14.30 do 15.30 hodin. Starý papír je třeba zvážit doma a po odevzdání do průjezdu odevzdat lísteček s uvedenou hmotností a jménem dítěte v ZŠ paní Prokopové a v MŠ paní Urbánkové nebo paní učitelce. Po ukončení soutěže za příznivého počasí bude ke škole přistaven kontejner a bude možné přinést starý papír přímo do kontejneru. Přesný termín přistavení kontejneru bude včas zveřejněn.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg