Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavecký výcvik ZŠ

Plavecký výcvik ZŠDatum konání:
dnes
Datum ukončení:
8.12.2023

V pátek 22.9.2023 začíná žákům základní školy povinný plavecký výcvik. Rodiče potvrdí Prohlášení o zdravotní způsobilosti, které děti dostanou ve škole. Plavecký kurz má 10 lekcí pro všechny ročníky a  bude ukončen 8.12.2023. Odjíždět budou děti vždy po svačině v 9.00 h, budou si tedy nosit pomůcky na 1. a 2. vyučovací hodinu. 3. a 4. vyučovací hodina bude nahrazena v jiných dnech, viz. úprava rozvrhu v žákovské knížce. Po návratu z plaveckého výcviku mají žáci 1., 2. a 3. ročníku volnou hodinu ve ŠD a žáci 4. ročníku hodinu informatiky. Seznam potřebných věcí na plavecký výcvik mají děti v deníčku.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg