Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet Brno, ZŠ

Školní výlet Brno, ZŠDatum konání:
22.6.2023

Ve čtvrtek 22.6.2023 jedeme na školní výlet na hrad Veveří a na výstaviště do Brna na zábavně vzdělávací výstavu Šmoulové. Odjíždíme ráno linkovým autobusem na vlakové nádraží do Nezamyslic a následně vlakem do Brna. V Brně na hlavním nádraží nás bude čekat objednaný mikrobus, který nás zaveze na hrad, na výstaviště a zpět na hlavní nádraží. Sraz na autobusové zastávce u sokolovny v 6. 45 h. Předpokládaný návrat v 17.22 h na nádraží do Nezamyslic, odkud si zajistí odvoz dětí rodiče, popř. jinak po domluvě s třídní učitelkou. Vybíráme 422,- Kč ( vstup na program do hradu s divadelním představením 160,-, vstup na Šmoulí park 190,- a jízda vlakem 72,- Kč). Na dopravu do Nezamyslic od dětí vybereme peníze ráno na nádraží. Doprava mikrobudem po Brně a okolí bude uhrazena z daru od KPŠ.

Děti si vezmou batůžek, jídlo, pití, pláštěnku, průkaz ZP, kapesné dle uvážení rodičů, papírové kapesníky, igelitový sáček pro případ nevolnosti ve vlaku nebo v autobuse, popř. desinfekční ubrousky.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg