Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Cyklo dopoledne, ZŠ

Cyklo dopoledne, ZŠDatum konání:
26.6.2023

Cyklistické dopoledne

V pondělí 26. června nás čeká tradiční cyklovýlet do Dřevnovic. Pokud by tento výlet nebyl v silách některého žáčka, rodiče napíší předem třídní učitelce, která jim sdělí možnost náhradního programu. Žáci z Tištína přijdou do školy v obvyklém čase. Ti žáci, kteří pojedou do Dřevnovic, budou mít vybavené jízdní kolo a cyklistickou přilbu, batůžek a pití. V době od rána do svačiny bude probíhat poučení o bezpečnosti, jízda zručnosti a cyklistické soutěže na hřišti u školy. Po tomto programu půjdeme do školy na svačinu a teprve po svačině odjíždíme do Dřevnovic. Do oběda se vrátíme zpět do školy. Rodiče si zajistí doprovod dítěte ze školy, popř. písemně sdělí pedagogům, že dítě může na kole odjet ze školy samo.