Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Cyklistické dopoledne, ZŠ

Cyklistické dopoledne, ZŠDatum konání:
28.6.2021

V pondělí 28. června nás čeká tradiční cyklovýlet do Dřevnovic. Pokud by tento výlet nebyl v silách některého žáčka, rodiče napíší předem třídní učitelce, která jim sdělí možnost náhradního programu. Žáci z Tištína přijdou do školy v obvyklém čase. Pro děti do Koválovic přijede jedna p. učitelka v 7.30 h  k Obecnímu úřadu a dojede s nimi do školy. Pokud by byl ochotný někdo z rodičů doprovodit všechny děti z Koválovic ráno ke škole, sdělte tuto informaci na školní email.Ti žáci, kteří pojedou do Dřevnovic, budou mít vybavené jízdní kolo a cyklistickou přilbu, batůžek a pití. V době od rána do svačiny bude probíhat poučení o bezpečnosti, jízda zručnosti a cyklistické soutěže na hřišti u školy. Po tomto programu půjdeme do školy na svačinu a teprve po svačině odjíždíme na kolách do Dřevnovic. Do oběda se vrátíme zpět do školy. Rodiče si zajistí doprovod dítěte ze školy, popř. písemně sdělí pedagogům, že dítě může na kole odjet ze školy samo.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg