Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční fotografování, ZŠ

Vánoční fotografování, ZŠDatum konání:
22.10.2019

V úterý 22.10.2019 se budou žáci ZŠ fotografovat na série fotografií s vánoční tematikou. Série obsahuje 3 ks fotografie 10x15 cm v rámečcích, 2 ks fotografie 15x23 cm a 4 ks malá fotografie 5 x 7,5 cm. Tato série  stojí 270,- Kč. Je možné udělat záběr sourozenců a v tom případě by byla cena série 310,- Kč. Rodiče napíší do deníčku, pokud chtějí fotit sourozence nebo nechtějí děti fotit vůbec. V případě že nebude v deníčku napsáno nic, děti budou automaticky vyfoceny jednotlivě. Vzor vánoční sady je možné si prohlédnout na nástěnce u vchodu do ZŠ.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg