Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet, ZŠ

Školní výlet, ZŠDatum konání:
24.6.2019

V pondělí 24. června jedeme na školní výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Odjezd z Tištína je v 7.10 h z autobusové zastávky u sokolovny, předpokládaný návrat je v 17.00 hodin.Čeká nás pestrý program ve Valašském muzeu v přírodě a na Ranči Bučiska. V ceně výletu je oběd, děti mají možnost výběru předem ze dvou jídel : 1. kuřecí polévka se zeleninou, kuřecí řízek s bramborovou kaší, limonáda, 2. kuřecí polévka se zeleninou, jahodové knedlíky s cukrem tvarohem a máslem, limonáda . Výběr jídla budeme zjišťovat před výletem. Dopravu hradí KPŠ. Cena výletu je 325,- . Tuto částku děti přinesou v týdnu od 17.6. do 21.6.2019. Děti pojedou v pohodlné sportovní obuvi a oblečení vzhledem k počasí. Do batůžku si vezmou pláštěnku, svačinu, nápoj, kapesníky, sáček pro případ nevolnosti v autobuse, průkaz ZP, kapesné dle uvážení rodičů. Program probíhá za každého počasí.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg