Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet - Baťův kanál a zámek Milotice ZŠ

Školní výlet - Baťův kanál a zámek Milotice ZŠDatum konání:
23.6.2022

Ve čtvrtek 23. června jedeme na školní výlet. Dopoledne nás čeká plavba loďkou po Baťově kanále a pak přejedeme do zámku Milotice na kostýmovanou prohlídku zámku, návštěvu konírny a expozice dravců, viz. https://www.zamek-milotice.cz/cs/kostymove-prohlidky/pro-skolky. Odjezd z autobusové zastávky v Tištíně v 7.30 h, předpokládaný návrat na autobusovou zastávku mezi 16.15. a 16.30 h. Děti si s sebou vezmou batůžek, pláštěnku, jídlo, nápoj, kapesné dle uvážení rodičů, igelitový sáček pro případ nevolnosti v autobuse ( na nádvoří zámku bude možnost si koupit občerstvení). Děti uhradí ve škole předem 145,- Kč ( lodička 100,- Kč, dravci a zámecká konírna 45,- Kč ). vstupné na kostýmovanou prohlídku ve výši 200,- Kč na dítě a autobus bude hradit škola z prostředků projektu EU a z daru KPŠ.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg