Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den VIDA centrum Brno, ZŠ

Projektový den VIDA centrum Brno, ZŠDatum konání:
18.12.2019

Ve středu 18.12.2019 pojedou žáci školy na návštěvu VIDA centra v Brně, kde je kromě výukového programu o životě rostlin a science show čeká i vyzkoušení mnoha technických zajímavostí. Tento projektový den včetně dopravy je hrazen z projektu Šablony II, který ve škole probíhá druhým školním rokem. Odpolední čas využijeme k návštěvě adventních trhů na Náměstí Svobody. Odjezd z Tištína je v 7.30, předpokládaný návrat v 15.45 tak, aby děti z Koválovic a Osíčan stihly autobus v 15.53 z Tištína. Celodenní strava ve škole bude dětem odhlášena. Děti si vezmou do batůžku jídlo a pití na celý den, kapesné dle uvážení rodičů (suvenýry ve VIDA centru a adventní trhy) kapesníky, průkaz ZP, igelitový sáček pro případ nevolnosti v autobuse.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg