Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Preventivní programy Policie ČR, ZŠ

Preventivní programy Policie ČR, ZŠDatum konání:
15.3.2023

Ve středu 15.3.2023 proběhnou ve škole dva preventivní programy Policie ČR :

 

Tvoje cesta v dopravě (1 vyučovací hodina) – Program je určen primárně pro děti 1. a 2. třídy, kdy probíhá beseda na téma, jak se chovat bezpečně doma a ve škole. Zejména pak chování venku a cestou do školy. Děti dostanou vždy za svojí aktivitu malou drobnost.

 

Tvoje cesta on-linem  (1 vyučovací hodina) - . Základním výstupem programu jsou metodiky a návody, jak přistupovat k prevenci kriminality v online prostředí ve vztahu ke školním dětem. Jak se chovat na internetu bezpečně a nezveřejňovat citlivé informace, nebo dokonce intimní fotografie. Proběhne i diskuze o závislosti na mobilním telefonu či hrách a jak to redukovat. Vhodné pro žáky 3. a 4. třídy.

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE OLOMOUCKÉHO KRAJE
oddělení tisku a prevence


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg