Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Klub přátel školy - členský příspěvek MŠ, ZŠ

Klub přátel školy - členský příspěvek MŠ, ZŠDatum konání:
15.11.2023
Datum ukončení:
30.11.2023

Vážení rodiče, členský příspěvek do Klubu přátel školy Tištín zůstává i tento školní rok stejný. Proto, aby jste se stali členem klubu a čerpali tak výhody spojené se členstvím (příspěvek na dopravu, mikulášský balíček, balíčky pro prvňáčky a jiné...) žádáme Vás tímto o zaplacení částky 200,-/dítě do konce listopadu v ZŠ nebo MŠ. Tím se stáváte členy klubu. Nečlenové nebudou moci čerpat výhod příspěvků přes školu či školku. 

Děkujeme a budeme se na Vás těšit na Šibřinkách, o kterých Vás budeme informovat i přes školní webové stránky.                                                                            Klub přátel školy Tištín