Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Divadelní představení a návštěva Muzea, ZŠ

Divadelní představení a návštěva Muzea, ZŠDatum konání:
14.11.2023

V úterý 14. listopadu jedeme na divadelní představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký, které nastudovali herci litvínovského divadla a představí nám ho v kině Metro v Prostějově. Po divadle se přesuneme do Muzea Prostějovska na edukační program Pravěká vesnička. Odjíždíme z autobusové zastávky u sokolovny v 6.53 h, sraz je v 6.45 h. kdo chce, může se dopravit na vlakové nádraží do Nezamyslic do 7.30 h, ale bude o tom informovat třídní učitelku předem. Zpět se vracíme na oběd do školy objednaným mikrobusem. Školní svačina bude dětem odhlášena. S sebou si vezmou batůžek, svačinu, pití, kapesníky, popř. pláštěnku nebo deštník při nepříznivé předpovědi. Nevybíráme nic, informace o platbě mají děti v deníčku.