Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den Země, ZŠ

Den Země, ZŠDatum konání:
22.4.2022

Den Země

V pátek 22.4.2022 se uskuteční ve škole projektový den s názvem Den Země. Naše škola se zapojila do akce Ukliďme Česko. Jedná se o dobrovolnickou úklidovou akci, která probíhá na celém území ČR. Má za cíl uklidit nepořádek a vzniklé černé skládky. Část projektového dne bude probíhat ve škole, část bude věnována úklidu okolí školy a Tištína.  Děti přijdou bez učebnic, ve vhodném oblečení a obuvi, pracovní rukavice dostanou ve škole.

V souvislosti s ochranou životního prostředí se koná výlet do Kovozoo ve spolupráci s Klubem přátel školy a soutěž ve sběru starého papíru v MŠ i ZŠ.


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg