Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den otevřené výuky v Nezamyslicích, ZŠ

Den otevřené výuky v Nezamyslicích, ZŠDatum konání:
26.9.2022

V rámci dlouhodobé spolupráce se žáci našeho 3. a 4. ročníku zúčastní Dne otevřené výuky v ZŠ Masarykova v Nezamyslicích. Jedná se o činnost v připravených workshopech naplňujících kompetence žáků v přírodovědných oborech, komunikaci v angličtině, informatice a dalších. 

Odjíždíme po svačině v 9.10 h. Návrat zpět do školy na oběd. K cestování máme 2 varianty podle počasí :

  1. Když v pondělí ráno nebude pršet, děti si přivezou vybavené jízdní kolo s přilbou a pojedeme po cyklostezce.
  2. V případě deště odjedeme linkovým autobusem v 9.15 h do Těšic, z Těšic dojdeme pěšky. Zpět do Tištína půjdeme pěšky, ale v případě nepříznivého počasí uvítáme nabídku rodičů s možností odvozu od školy v Nezamyslicích zpět do Tištína. S nabídkou odvozu se můžete obracet na ředitelku školy. Děti si v obou případech vezmou odpovídající oblečení a obuv, do batůžku pláštěnku , nápoj, popř. drobné občerstvení.

Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg