Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den v Pevnosti poznání Olomouc, ZŠ

Projektový den v Pevnosti poznání Olomouc, ZŠDatum konání:
1.6.2021

V úterý 1.6.2021 se žáci všech ročníků ZŠ zúčastní projektového dne v Pevnosti poznání  - interaktivní muzeum vědy Přírodovědecké fakulty UP v Olomouci. Čekají nás školní programy s názvem "Vědecká výtvarka" a "Cukrová duha", které budou doplněny prohlídkou expozic a digitálním planetáriem. Po ukončení uvedeného programu se vydáme pěší procházkou na Horní náměstí k Olomouckému orloji.

Odjezd z Tištína v 7.15 h, předpokládaný návrat kolem 15.00 hodiny. Dojíždějící děti zavezeme na zastávku autobusu do Koválovic.

Vezmeme si s sebou : batůžek, pláštěnku, průkaz ZP, 2 svačiny, nápoj na celý den , drobné kapesné na zmrzlinu, igelitový sáček pro případ nevolnosti v autobuse. V Pevnosti poznání není možnost zakoupení jídla, pouze pití z automatu.

Cena vstupného i dopravy bude hrazena školou z projektu Šablony III - dotace EU.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg