Druhý týden v květnu jsme se věnovali tématu Co se děje v trávě...děti si společně vytvořily louku plnou pavoučků, žížal, housenek, vážek, šnečků. Dozvěděly se spoustu zajímavých informací z knih o hmyzu. Vyrobily si berušky, hlemýždě a mravenečky. Cvičily, zpívaly Mravenčí ukolébavku. Hrály domino hmyz. Pozorovaly detaily pod mikroskopem. Na balančním chodníčku chodily jako mravenečci ve svých cestičkách.