Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výukový projekt o chování na sociálních sítích a kyberšikaně, ZŠ

Výukový projekt o chování na sociálních sítích a kyberšikaně, ZŠDatum konání:
9.6.2021

U mladších žáků se jedná o názorné ukázky za pomocí především dětské představivosti a hraní si na klasickou sociální síť. vysvětlení některých pojmů a rizik, která přicházejí s tím, že dítě ještě není připraveno na to, aby se .. připojilo. Zde se skutečně jedná o prevenci, protože zatím si děti v tomto věku neuvědomují následky takového jednání a hlavně si nepřipouští, že by taková činnost mohla s sebou přinést takové důsledky pro oběť i pro ně samotné. Ve větší míře lze říct že se tímto způsobem „baví“. Je třeba si v této oblasti uvědomovat především to, že hlavní odpovědnost za chování dítěte na internetu má především rodič. Program je hrazen z projektu Šablony III z dotace EU.