Ve středu 24.6.2026 jedeme na výlet do Prasklic, kde na pozvání pana starosty navštívíme nově otevřené muzeum a vypravíme se k poutní kapli na Křéby. Odjíždíme linkovým autobusem ze zastávky u sokolovny v Tištíně v 7.03 h, děti z Koválovic mohou přisednout v Koválovicích. Předpokládaný návrat je linkovým autobudsem do Tištína ve 12.07 h. Dopravu dětem hradí škola.
Děti si vezmou odpovídající sportovní obuv a oblečení, kšiltovku, pití, svačinu, papírové kapesníky.