Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velikonoční jarmark a den otevřených dveří, MŠ i ZŠ

Velikonoční jarmark a den otevřených dveří, MŠ i ZŠDatum konání:
12.4.2017

Ve středu 12.4.2017 v době od 13.00 do 17.00 hodin proběhne v MŠ i ZŠ již třetí Velikonoční jarmark a den otevřených dveří. Můžete si nejen přijít prohlédnout prostory školy a školní zahrady, ale také nasát jarní atmosféru a ochutnat drobné občerstvení. Na jarmarku bude možné si nakoupit výrobky dětí z mateřské a základní školy, včelařské produkty, zdobené perníčky a profesionální velikonoční dekorace. K nahlédnutí budou připraveny školní kroniky, alba s fotografiemi, průběžně bude promítána prezentace fotografií z akcí školy. Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče, sourozence, ostatní rodinné příslušníky a známé a v neposlední řadě naše bývalé žáky.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů