Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoce s Poutníky a Mikulášská nadílka, ZŠ

Vánoce s Poutníky a Mikulášská nadílka, ZŠDatum konání:
6.12.2022

V úterý 6.12.2022 čeká žáky ZŠ vánočně laděný pořad "Vánoce s Poutníky" v kině Metro v Prostějově. Odjíždíme linkovým autobusem ze zastávky u sokolovny v 6.53, sraz bude v 6.45 h. Pak pokračujeme vlakem do Prostějova. Je možné děti přivézt i na nádraží do Nezamyslic, a to do 7.30 h. Po představení se projdeme po vánočně vyzdobeném náměstí. Objednaný autobus nás odveze do Němčic nad Hanou, kde navštívíme Stanici pro handicapované živočichy. Ve stanici předáme Mikulášskou nadílku pro ježky v podobě granulí pro kočky, které mohou děti nosit předem do školy. Po prohlídce stanice nás autobus převeze do školy, kde děti ještě před obědem navštíví Mikuláš se svou družinou. Dopolední svačina bude odhlášena. Vybíráme 210,- Kč ( 80,- Kč vstupné a 130,- Kč doprava). Děti si vezmou do batůžku svačinu, nápoj, kapesníky, podle počasí pláštěnku a malé kapesné.