Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Týden čteme společnou knihu, ZŠ

Týden čteme společnou knihu, ZŠDatum konání:
19.4.2021
Datum ukončení:
23.4.2021

Ve 3. a 4. třídě probíhá tento týden vzdělávací program: ,,Týden čteme společnou knihu." 

Jedná se o četbu ukázky z knihy Roches a Bžunda od spisovatelky Marky Míkové. Zaměřuje se na podporu čtenářské gramotnosti a pozitivního vztahu k literatuře. Program je rozdělený do 5 pracovních dní, na každý den jsou připraveny texty, hry, otázky a úkoly. Četba je promítána na interaktivní tabuli a je doplněna audionahrávkami. Projekt probíhá ve spolupráci s Pracovní skupinou Čtenářská gramotnost sdružení Region Haná z.s. www.regionhana.cz .


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg