Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Testování antigenními testy 1.11. a 8.11.2021, ZŠ

Testování antigenními testy 1.11. a 8.11.2021, ZŠDatum konání:
1.11.2021
Datum ukončení:
8.11.2021

Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů proběhne ve dnech 1. a 8. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to dětí v přípravných třídách základních škol a přípravných stupních základních škol speciálních, žáků základních škol a žáků v denní formě vzdělávání ve středních školách a konzervatořích. Toto testování se týká i okresu Prostějov, proto přistupujeme k testování žáků 1. - 4. ročníku ZŠ. Děti v těchto dnech přijdou do školy nejpozději v 7.10 h a otestují se pod dozorem třídních učitelek ve svých třídách.


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg