Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet ZŠ

Školní výlet ZŠDatum konání:
23.6.2021

Ve středu 23. června jedeme na výlet do Olomouce. Čeká nás plavba lodí po řece Moravě s programem nazvaným "Olomouc pohledem námořníka" a po ukončení tohoto programu odjedeme do ZOO Kopeček u Olomouce. Dopravu na výlet hradí v plné výši Klub přátel školy v Tištíně. Žáci si hradí (přinesou předem třídní učitelce) program na lodi + vstupné do ZOO s komentovaným krmením v celkové hodnotě 220,- Kč. Ráno před odjezdem se sejdeme ve škole. Odjezd je plánovaný na 7.30, předpokládaný návrat v 16.30. Děti opět rozvezeme i do Koválovic. Strava v den výletu je dětem odhlášena. Děti si vezmou: batůžek, pláštěnku, průkaz ZP, odpovídající obuv a oblečení, svačinu, nápoj, kartičku ZP a sáček pro případ nevolnosti v autobuse. V ZOO budou mít děti možnost zakoupení občerstvení i suvenýrů, proto také kapesné dle zvážení rodičů. Nezapomenou dobrou náladu a slušné chování:))