Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet - Modrá u Velehradu, ZŠ

Školní výlet - Modrá u Velehradu, ZŠDatum konání:
27.6.2024

Ve čtvrtek 27.6.2024 jedeme na školní výlet do Modré u Velehradu, a to do Archeoskanzenu a do expozice Živá voda. Odjezd od školy je v 8.00h objednaným mikrobusem, není třeba chodit už na 7.30. Školní strava bude odhlášena. Předpokládaný návrat je v 15. 00 h na autobusovou zastávku u sokolovny, kde si rodiče na děti počkají, nebo sdělí předem tř. učitelce, že dítě může odejít ze zastávky samotné. Děti si vezmou batůžek, jídlo, pití, pláštěnku, průkaz ZP, kapesné dle uvážení rodičů, papírové kapesníky, igelitový sáček pro případ nevolnosti v autobuse, popř. desinfekční vlhčené ubrousky. Při pěkném počasí se děti mohou jít osvěžit do rybníka, proto by bylo vhodné i náhradní prádlo a menší ručník.

Vybíráme 140,- Kč na vstupy, dopravu jako každý rok hradí KPŠ.