Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den v ZOO Svatý Kopeček u Olomouce, ZŠ

Projektový den v ZOO Svatý Kopeček u Olomouce, ZŠDatum konání:
25.9.2018

V úterý 25.9.2018 se žáci školy zúčastní projektového dne v ZOO Svatý Kopeček u Olomouce.

Tento projektový den je hrazen z dotace MŠMT z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Děti tedy nebudou platit dopravu ani vstupné. Odjezd z Tištína je v 7.30 h, předpokládaný návrat ve 14.30 h. Děti budou hned po návratu odcházet domů nebo na autobusovou zastávku (dojíždějící). Školní strava je odhlášena. Děti si vezmou : batůžek, pláštěnku, 1 – 2 svačiny, nápoj, sáček pro případ nevolnosti v autobuse, kapesné dle uvážení rodičů. Budou mít možnost koupit si suvenýry i občerstvení.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg