Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příměstský tábor Malí zahradníci

Příměstský tábor Malí zahradníciDatum konání:
4.6.2020
Datum ukončení:
31.7.2020

Klub přátel školy v Tištíně ve spolupráci s MPSV a ředitelstvím školy pořádá příměstský tábor určený pro žáky 1. stupně přednostně ZŠ v Tištíně, ale i jiných škol. Bližší informace jsou na plakátku na úvodní straně a v přiložené přihlášce.

přihláška tábor.pdf

V souladu s právními předpisy, které se vztahují na pobyt dítěte na letním táboře je třeba vyplnit a odevzdat několik dokumentů i s ohledem na současnou situaci spojenou s nákazou COVID-19. Jsou to :

  1. Přihláška - dle pokynů na její druhé straně
  2. Bezinfekčnost - s datem nástupu na tábor
  3. Potvrzení od lékaře - nesmí být ydáno dříve než 1.6.2020, po táboře bude vráceno
  4. Kartička pojištěnce nebo její kopie - po táboře bude vrácena
  5. Čestné prohlášení

Dokumenty v bodech 2.,3.,4.,5 vložte do složky a odevzdejte při předání dítěte první den tábora. Bez těchto dokumentů nebude dítě přijato a na platbu se budou vztahovat storno podmínky uvedené v přihlášce. Formuláře v bodech 2.,3.,5. zašleme rodičům emailem na základě podané přihlášky.

Co budou malí zahradníci na tábor potřebovat.pdf

Táborová základna(2).pdf

Táborový řád.pdf