Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavecký výcvik, ZŠ

Plavecký výcvik, ZŠDatum konání:
22.2.2019
Datum ukončení:
26.4.2019

Každý pátek v uvedené době bude probíhat plavecký výcvik v Aquaparku Vyškov. V této době dojde ke změně rozvrhu hodin a předměty, které mají žáci 2. a 3. hodinu v pátek budou nahrazeny v hodinách TV v úterý a ve středu. V době plaveckého výcviku děti dostanou školní svačinu po 1. vyučoací hodině. Po svačině odjíždí do Vyškova a vracet se budou asi v 10.40 h. Do batůžku si budou brát 2 igelitové tašky ( na boty a na mokré prádlo ), plavky, ručník, koupací čepici, hřeben, kapesníky, sprchový šampon v plastovém obalu. Nesmí si brát šperky, hodinky, mobilní telefony ani jiné cennosti, škola za ně nenese odpovědnost. Drobné kapesné dle uvážení rodičů. Za povinnou výuku plavání ani za dopravu nevybíráme žádné peníze.