Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavecký výcvik ZŠ

Plavecký výcvik ZŠDatum konání:
10.2.2017
Datum ukončení:
21.4.2017

     Od 10.2.2017 do 21.4.2017 se budou žáci naší školy každý pátek ( mimo 10. a 17.3. – jarní prázdniny Prostějov a Vyškov) účastnit plaveckého výcviku v Aquaparku Vyškov. Plavecký výcvik nahrazuje TV, proto v těchto týdnech dojde ke změně rozvrhu. V pátek v době plaveckého výcviku se děti budou učit 1., popř. 5. hodinu. Po 1. vyučovací hodině půjdou na svačinu a odjíždět ze školy budou v 8.40h. Předpokládaný návrat  je v 11.15 h.  V průběhu měsíce února vybíráme 450,- Kč na dopravu. Na provozní náklady dětem bude přispívat KPŠ.

     Děti si s sebou vezmou:  batůžek, 2 igelitové tašky (1 na obuv do skříňky a 1 na mokré prádlo), plavky, ručník, koupací čepici, tekuté mýdlo, hřeben, papírové kapesníky. Kapesné není třeba, pokud dítěti kapesné dáte, poučte ho o předraženosti cukrovinek v Aquaparku. Je vhodné si s sebou vzít malý nápoj – vodu, fruko, děti mají po plavání žízeň. Na bazén nebrat: mobilní telefony ani jiné cennosti (odemčené náušnice, řetízky, náramky – nebezpečí úrazu – ztráty). Dlouhé vlasy děvčatům je nutné upravit do pevného účesu tak, aby je bylo možné jednoduše schovat pod plaveckou čepici.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg