Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavecký výcvik 2022, ZŠ

Plavecký výcvik 2022, ZŠDatum konání:
16.9.2022
Datum ukončení:
25.11.2022

V pátek 16.9.2022 začíná žákům naší školy povinný plavecký výcvik. Rodiče potvrdí Prohlášení o zdravotní způsobilosti, které děti dostanly v pátek 9.9.2022. Plavecký kurz má 10 lekcí pro všechny ročníky a pokud epidemiologická situace dovolí, bude ukončen 25.11.2022. Odjíždět budou děti vždy po svačině v 9.00 h, budou si tedy nosit pomůcky na 1. a 2. vyučovací hodinu. 3. a 4. vyučovací hodina bude nahrazena v jiných dnech, viz. úprava rozvrhu v žákovské knížce.

Do plavání děti budou potřebovat batůžek, v něm 2 igelitové tašky (na obuv a na ručník k bazénu), plaveckou čepici, plavky, ručník, tekuté mýdlo, hřeben, papírové kapesníčky. Cenné věci na bazén nebrat, škola neodpovídá za jejich ztrátu. Z bezpečnostních důvodů nebudou děti nosit žádné šperky (ani neuzamčené náušnice). V den plaveckého výcviku přijdou děvčata z domu s pevným účesem ( pletené culíky zatočené do drdůlků a sepnuté sponkami z důvodu snadného ukrytí pod plaveckou čepici). Plavecký výcvik ( pronájem bazénu a výuka) je pro žáky ZŠ zdarma, uvedené náklady hradí ZŠ. Z důvodu snížení rozpočtu ze strany MŠMT si rodiče musí hradit dopravu. Vybíráme 50,- Kč na jednu jízdu, tj. 500 Kč za celý kurz. Případné další náklady za dopravu budou čerpány z daru KPŠ v Tištíně. Cenu dopravy stačí uhradit do 14.října.2022.