Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavecký výcvik 2021, ZŠ

Plavecký výcvik 2021, ZŠDatum konání:
3.9.2021
Datum ukončení:
19.11.2021

V pátek 10.9.2021 začíná žákům naší školy povinný plavecký výcvik. Rodiče potvrdí Prohlášení o zdravotní způsobilosti, které děti dostanou v pondělí 6.9.2021. Plavecký kurz má 10 lekcí pro všechny ročníky a pokud epidemiologická situace dovolí, bude ukončen 19.11.2021. Odjíždět budou děti vždy po svačině v 9.15 h, budou si tedy nosit pomůcky na 1. a 2. vyučovací hodinu. 3. a 4. vyučovací hodina bude nahrazena ve dnech ÚT a ČT, viz. úprava rozvrhu v žákovské knížce. Do autobusu budou děti potřebovat roušku, protože budeme jezdit společně se ZŠ Vrchoslavice.

Do plavání děti budou potřebovat batůžek, v něm 2 igelitové tašky (na obuv a na ručník k bazénu), plaveckou čepici, plavky, ručník, tekuté mýdlo, hřeben, papírové kapesníčky. Cenné věci na bazén nebrat, škola neodpovídá za jejich ztrátu. Z bezpečnostních důvodů nebudou děti nosit žádné šperky (ani neuzamčené náušnice). V den plaveckého výcviku přijdou děvčata z domu s pevným účesem ( pletené culíky zatočené do drdůlků + sponky z důvodu snadného ukrytí pod plaveckou čepici). Plavecký výcvik včetně dopravy je pro žáky ZŠ zdarma, veškeré náklady hradí škola.


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg