Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví od 19.2.2022, ZŠ

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví od 19.2.2022, ZŠDatum konání:
15.2.2022
Datum ukončení:
13.5.2022

Ministerstvo zdravotnictví s účinností od 19.2.2022 zrušilo povinné testování ve školách.

Nadále ale v tomto opatření zdůrazňuje, že žák s příznaky respiračního onemocnění nepatří do školy ani školského zařízení. V případě, že žák vykazuje příznaky respiračnho onemocnění, škola mu neumožní výuku mezi ostatními žáky v kolektivu a oddělí ho od ostatních do doby, než si ho vyzvedne zákonný zástupce. Proto žádáme rodiče o ohleduplnost a předcházení zbytečným komplikacím na straně své i na straně školy.


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg