Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Máme rádi cyklistiku, ZŠ

Máme rádi cyklistiku, ZŠDatum konání:
26.6.2019

Ve středu 26.6.2019  vyrazíme na cyklovýlet do Dřevnovic. Děti z Tištína odjíždí od školy v 7. 30 na funkčním vybaveném kole po cykloztezce do Koválovic. V Koválovicích u obecního úřadu počkají i s kolem děti z Koválovic a Osíčan. Pak společně odjedeme po cyklostezce do Dřevnovic, kde nás čeká spousta zajímavých dovednostních disciplín a soutěží. Na zpáteční cestě se zastavíme v Nezamyslicích na dětském hřišti a do školy se vrátíme do 12.00 h. Všechny děti budou mít cyklistickou přilbu, , v batůžku pláštěnku, svačinu a nápoj. Školní svačina bude odhlášena.


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg