Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Malý cyklista, ZŠ

Malý cyklista, ZŠDatum konání:
27.6.2022

V pondělí 27.6. proběhne ve škole sportovní dopoledne na téma "Malý cyklista". Děti z Tištína se sejdou v běžném čase do 7.30 h ve škole, kdo bude mít kolo a přilbu, zaparkuje si ho na školním dvoře. Děti z Koválovic vyzvedne p. učitelka v 7.30 h u cyklostezky v Koválovicích. Pro všechny děti, cyklisty i necyklisty, bude připraven program na hřišti u školy. V 9.15 h půjdeme společně na svačinu do školy a po svačině odjíždíme na kolách do Dřevnovic. Navštívíme místní mlýn a budeme pokračovat v programu na místním hřišti. Děti bez kol budou mít program na hřišti v Tištíně. Předpokládaný návrat z Dřevnovic je na oběd. Rodiče ručí za plnou funkčnost a odpovídající velikost kola, na kterém děti na akci posílají. Písemně také škole sdělí, jakým způsobem má dítě s kolem odcházet v tento den ze školní družiny, zda samostatně nebo s doprovodem.