Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Konec školního roku

Konec školního rokuDatum konání:
30.6.2021

Ve středu 30.6.2021 je poslední den školního roku 2020/2021. Ráno se rozloučíme s šikovnou partou šesti čtvrťáků, kteří většinou velmi úspěšně zvládli všechny čtyři roky docházky do naší školy. Po té všichni žáci dostanou zasloužené vysvědčení a mezi 8.30 a 9.00 budou odcházet domů. Ve školní jídelně dostanou obloženou housku, kterou si mohou sníst ve škole nebo odnést domů. Uplynulý školní rok pro nikoho z nás, děti, rodiče ani pedagogy nebyl jednoduchý, proto přeji všem, aby si odpočinuli a načerpali hodně sil do příštího a snad klidnějšího školního roku 2021/2022.

Mgr. Marcela Blumensteinová


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg