Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Knihovna v Tištíně

Knihovna v TištíněDatum konání:
10.10.2022
Datum ukončení:
31.10.2022

V obecní knihovně Tištín bude probíhat společné setkávání s názvem Čteme si spolu. V příjemném prostředí knihovny bude paní knihovnice nebo šikovný dobrovolník dětem předčítat. Po společném čtení si o přečtené ukázce z knihy popovídají a budou si moci zahrát hry, které v knihovně jsou. Děti si mohou přinést i svoji oblíbenou knihu nebo společenskou hru. Společné čtení bude probíhat od 18. října 2022 každé úterý v čase od 17:00 - 18:00 hod. v prostorách knihovny Tištín. Všechny děti jsou srdečně zvány na zajímavý příběh či pohádku.

Knihovna2.pdf

Kamarádka knihovna 2.pdf


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg