Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hrajeme si na programátory v ZŠ Němčice nad Hanou,ZŠ

Hrajeme si na programátory v ZŠ Němčice nad Hanou,ZŠDatum konání:
2.11.2021

V úterý 2.11.2021 pojedeme na návštěvu do ZŠ v Němčicích nad Hanou a zahrajeme si na programátory a konstruktéry  v nové učebně polytechnické výchovy. Děti si samy vyrobí robota z Lega, naučí ho potřebným pohybům a vyzkouší si provést ho bludištěm k jeho cíli.  Odjíždíme v 6.50 h linkovým autobudem od sokolovny. Děti z Koválovic v autobuse zůstanou sedět. Sraz na autobusové zastávce v 6.45 h. Dětem bude odhlášena školní svačina. S sebou si vezmou batůžek, svačinu z domu, nápoj, přezůvky, kapesné na dopravu a respirátor nebo roušku do autobusu. Vrátíme se v 11.00 hodin.


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg