Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dopravní hřiště, ZŠ

Dopravní hřiště, ZŠDatum konání:
20.6.2019

Ve čtvrtek 20.6.2019.2019 pojedou žáci 3. a 4. ročníku na Dětské dopravní hřiště do Prostějova. Odjezd z Tištína v 6.58 od sokolovny linkovým autobusem, ve kterém už budou děti z Koválovic a Osíčan. Vlak z Nezamyslic odjíždí v 7.40, je tedy možné přivézt dítě i tam, a to do 7.30 z důvodu času na zakoupení jízdenky. Návrat je ve 12.18 do Nezamyslic, proto žádáme rodiče, kteří mají možnost, aby napsali p. učitelce Blumensteinové, že mohou děti odvézt z nádraží do školy na oběd. Děti si do batůžku vezmou cyklistickou přilbu, svačinu, pití, peníze na dopravu, kartičku pojištěnce, pláštěnku a kapesné dle uvážení rodičů.


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg