Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Divadelní představení a návštěva Muzea Prostějovska, ZŠ

Divadelní představení a návštěva Muzea Prostějovska, ZŠDatum konání:
23.5.2022

V pondělí 23.5.2022 jedeme na divadelní představení "Obušku z pytle ven" do Prostějova. Když už budeme platit autobus, máme pro děti objednaný výukový program v Muzeu Prostějovska s názvem "Putování pravěkem". Odjezd od školy je v 7.30 h, předpokládaný návrat ve 12.30 h na oběd. Školní svačina bude dětem odhlášena. S sebou si vezmou : batůžek, pití, svačinu, sáček pro případ nevolnosti v autobuse, pláštěnku, kapesníky a 25 ,- Kč na kopeček zmrzliny. Vybíráme 250,- Kč ( 80,- vstupné do divadla, 30,- vstupné do muzea, 140,- doprava). Informace k dopravě : předběžná kalkulace dopravce ( malý autobus jenom pro naši školu) je 3100,- Kč. Pokud pojedou všechny děti, vybereme 2380,- Kč. Zbytek ceny dopravy bude uhrazenm z daru Klubu přátel školy v Tištíně..