Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Divadelní představení a adventní Prostějov, ZŠ

Divadelní představení a adventní Prostějov, ZŠDatum konání:
12.12.2023

V úterý 12. prosince jedeme na divadelní představení Mrazík, které nastudovali herci litvínovského divadla a představí nám ho v kině Metro v Prostějově. Po divadle se přesuneme na náměstí a děti si budou moct prohlédnout výzdobu, popř. nakoupit u stánků, co se jim bude líbit. Odjíždíme z autobusové zastávky u sokolovny v 6.53 h, sraz je v 6.45 h. kdo chce, může se dopravit na vlakové nádraží do Nezamyslic do 7.30 h, ale bude o tom informovat třídní učitelku předem. Zpět se vracíme na oběd do školy objednaným mikrobusem. Školní svačina bude dětem odhlášena. S sebou si vezmou batůžek, svačinu, pití, kapesníky, kapesné, popř. pláštěnku nebo deštník při nepříznivé předpovědi. Vybíráme 120,- Kč ( 100,- doprava, 100,- vstupné, 80,- Kč ještě zbývá ze zářijové zálohy).