Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří na letišti v Prostějově, ZŠ

Den otevřených dveří na letišti v Prostějově, ZŠDatum konání:
2.9.2022

V pátek 2.9. jedme na Den otevřených dveří pořádaný Armádou ČR. Odjíždíme linkovým autobusem v 6.53 h od sokolovny v Tištíně. Sraz na zastávce v 6.45 h. Je také možné přivézt dítě do Nezamyslic na vlakové nádraží do 7.30 h a předem o tom informovat třídní učitelku. Zpět se vracíme přistaveným autobusem do 12.00 na oběd do školy. Děti si s sebou vezmou batůžek, svačinu, pití, sáček pro případ nevolnosti v autobuse, průkaz ZP. Pokud děti nestihnou odevzdat přihlášku na stravování ve čtvrtek 1.9., je třeba napsat emailem, kdo bude v pátek 2.9. ve škole obědvat a popsat odchod ze školní družiny. Na dopravu vybíráme 100,- Kč, zbývající část ceny dopravy bude uhrazena z daru KPŠ.

Den_otevřených_dveří 1.jpg


Vyzkoušejte si

right-banner.jpg

Proškoly.cz

right-banner-03.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

A3-plakat-publicita ZŠ a MŠ Tištín.jpg