Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Cyklovýlet do Dřevnovic

Cyklovýlet do DřevnovicDatum konání:
25.6.2020

 Děti musí mít vybavené kolo a cyklistickou přilbu. Vezmou si do batůžku svačinu, nápoj, pláštěnku, kapesné dle uvážení rodičů. V Dřevnovicích u hřiště je možné si zakoupit občerstvení včetně párku v rohlíku, hranolků a nápojů. Školní svačina jim bude odhlášena. Odjezd od školy v 7.30 směrem do Koválovic, kde se k nám kolem osmé hodiny přidají děti z Koválovic. Návrat do školy před obědem. Pro odjezd ze školní družiny na kole platí časy odchodů v jiných dnech. Pokud je čas odjezdu na kole ze ŠD v tento den jiný z důvodu doprovodu rodiče, sdělte to škole písemně (email).


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg