Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 2.ročník soutěže o nejhezčí osení ZŠ, MŠ

2.ročník soutěže o nejhezčí osení ZŠ, MŠDatum konání:
11.3.2021
Datum ukončení:
6.4.2021

Milí rodiče a žáčci naší školy, jelikož si určitě většina z vás pěstuje pro radost a zkrášlení domácnosti velikonoční osení, vyhlašujeme 2. ročník soutěže o nejkrásnější osení. Soutěž bude probíhat tak, že si zájemci o účast v soutěži doma vypěstují osení, nazdobí ho podle vlastní fantazie a vyfotí tuto dekoraci s přiděleným číslem, které vám bude zasláno emailem. Jedna fotka bude pouze soutěžní výrobek s číslem a druhá fotka může být dekorace i s autorem. Nejdříve na stránkách školy vystavíme fotografie s čísly a pokusíme se k hlasování zapojit i spoluobčany z Tištína i Koválovic- Osíčan ve spolupráci s obecními úřady.  Po ukončení hlasování vyhlásíme vítěze a přidáme i ostatní fotografie s autory výrobků. Soutěžní fotografie zasílejte do 1.4.2021 do 13.00 hodin na email: zstistin@posta.pvskoly.cz


Vyzkoušejte si

Proškoly.cz

Investice do rozvoje vzdělávání

 

 doucovani-letak-pro-publicitu-npo.jpg

Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU.jpg